belkaGora
 

SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW

Kategoria: książki poradnik

Producent: BDB

SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW
medal_zloty

3

Ogólna ocena:

3.2

Ilość opinii: 11

medal_zloty

2

Ocena wykonawców:

3.0

Ilość opinii: 2

Dodał: ADMIN
2017-05-24 11:22:44

Ilość czytań: 2313 

Opis produktu

Jerzy Bogdan Zembrowski
poradnik ARCHITEKTA, PROJEKTANTA, WYKONAWCY, INWESTORA
Po zapoznaniu się z tą książką-poradnikiem, już praktykujący architekci, wykonawcy i inwestorzy - uświadomią sobie gdzie dotąd popełniali błędy, zaś nowi, dowiedzą się jak w prosty sposób można ich uniknąć.
Niemal dwa tysiące budynków, w których autor doradzał przy usuwaniu błędów, pozwala wysnuć wniosek, że jedynym sposobem na wyeliminowanie błędów, jest zgodny z fizyką budowli i przemyślany w detalach projekt architektoniczno-budowlany oraz wykonawstwo bez odstępstw od takiego projektu.
Gwarancją stworzenia domu bez błędów - a przy tym o najniższym koszcie budowy i najniższym koszcie eksploatacji jest optymalizacja rozwiązań technicznych w projekcie budowlano-architektonicznym w zakresie ekonomicznym, energetycznym i cieplno-wilgotnościowym. Książka jest do nabycia na stronie BDB.

 
 
Dodaj Opinię
*
Twoja opinia musi zostać zatwierdzona przez administratora!

*

Ocena: *


*


* pola wymagane


 
Komentarze

Widać nie tylko ja tutaj trafiłem załamany zachowaniem autora książki. Nie przyjmuje krytyki, nawet nie próbuje z nią polemizować. Po prostu usuwa niewygodnych świadków jego niekompetencji. Bardzo słabo.

2018-10-04 15:47:58

Opiniował: marcing

1.0

Może i książki można się co nieco dowiedzieć. Na pewno NIE jest warta swojej ceny.

2018-07-24 07:38:53

Opiniował: makul

2.0

Wiele lat czekałem na taką książkę. Jest ekstra pod każdym względem: wydanie, opisy i rysunki.

2018-07-13 18:51:49

Opiniował: wojtekw

5.0

Zastanawiałem się kilka tygodni nad zakupem tej już osławionej książki, ale kiedy ujrzałem same pochwalne opinie budujących i projektujących domy na FB w grupie "Domy bez błędów" to jednak kupiłem to dzieło. Trzeba przyznać że robi wrażenie: nie tylko pięknie wydana ale czytelne rysunki i wspaniale opisane problemy budowlane. Przyznam że czytałem kilka dni i nie mogłem się oderwać. Teraz wiem jak się zabrać za budowę sobie domu by nie było błędów. Wielkie dzięki Panie Autorze. Ci co piszą negatywnie o tej książce że droga nie mieli jej w ręku. Weźcie a szybko zmienicie zdanie. Jej cena to nic wobec kosztów usuwania błędów przed którymi można uciec dzięki niej.

2018-07-12 02:06:55

Opiniował: mdec

5.0

Książka może i dobra, nie czytałem, ale cena mnie przeraziła

2018-07-11 13:22:50

Opiniował: konrad

2.0

Kto się jeszcze zastanawia nad kupnem to rozwiewam wszelkie wątpliwości. Książka wraz z wszelkimi bonusami warta każdych pieniędzy. Zaoszczędzi czas i pieniądze.

2017-12-22 22:56:52

Opiniował: wojciech sikorski

5.0

Jestem inwestorem, który zaczął budowę w tym roku. Kiedy wybudowałem fundamenty i szykowałem się do zasypania to mój kolega pochwalił się zakupem tej książki. Namówił mnie i ja ją kupiłem. Po przeczytaniu trzech pierwszych rozdziałów zbaraniałem. Wiem jakie poważne błędy popełnił mój wykonawca. Jaka szkoda że nie kupiłem jej wcześniej. Teraz poprawiają i usuwają błędy. Czas leci i kasa też. Ci co piszą negatywnie o tej książce, to na pewno nie mieli jej w ręku. Dużo w niej opisów i dużych rysunków oraz objaśnień. Dzięki za tę książkę Autorowi. Widziałem wiele ale takiej po prostu na rynku nie było!

2017-12-20 02:32:04

Opiniował: konrad mika

5.0

przerost formy nad treścią. Pan Jerzy nie dopuszcza ktrytyki, a jak ma prpblem z odpowiedziã w swojej grupie na FB to usuwa. Rozumiem że uważa się ( w sumie to I jest ) za eksperta w fizyce budowli, ale budownictwo to nie tylko fizyka budowli. Nie zapomninajmy o np mechanice budowli. Wiele rozwiązań jest czysto akademickicmających nie wiele wspólnego z życiem. Podejście autora "albo jest zrobione według książki albo jest zrobione źle" też jest nie prawodłowe

2017-12-10 20:52:29

Opiniował: doradca / wykonawca / kosztorysant

1.0

Kupiłem tę książkę 3 miesiące temu. Przeczytałem od dechy do dechy (trochę mniej z drugiej części). Jestem nie tylko zachwycony, ale radzę każdemu inwestorowi: zanim kupisz projekt i zanim kupisz działkę koniecznie kup tę książkę. Sama sentencja budowy domów i setki miejsc opisanych jak uniknąć błędów. Cena książki jest niczym w porównaniu kosztów napraw wad i błędów gdy się mieszka. Nie mam wykształcenia budowlanego, ale po jej przeczytaniu widzę jak dużo bredni się pisze na forach.

2017-11-23 12:03:19

Opiniował: adam makowicz

5.0

378,00 złotych z wysyłką!!! To nie jest wysoka cena. To jest cena zaporowa! Mam wrażenie, że autor lub wydawca wykazali się wyjątkowo dużą pazernością. :(

2017-10-04 11:37:01

Opiniował: paranoja

2.0
poprzednia
1
nastepna
Dodaj Produkt
Top 5
w kategorii książki poradnik
 
Top 5
w kategorii książki poradnik
w ocenie wykonawców:
 
Kontakt
belka dol
www.chemiabudowlana.info www.obud.pl www.efachowiec.pl www.jan-majster.pl www.portal-prasowy.pl